Metro Hotel Sztokholm jest zlokalizowany w dzielnicy Liljeholmen - Hägersten, 6 km od takich rodzinnych miejsc jak Park rozrywki Gröna Lund. Uroczy hotel zapewnia również gościom Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Serwująca szeroki wybór dań restauracja Brisket & Friends znajdują się w zasięgu ręki od 3-gwiazdkowego obiektu.
Fotografiska – Szwedzkie Muzeum Fotogafii znajduje się prawie 10 min jazdy autem od hotelu, a Stadion Tele2 Arena leży w prawie 3 km stąd. Metro jest położony w pobliżu atrakcji przyrodniczych, takich jak Rålambshovparken 3,1 km) i Plaża Smedsuddsbadet 2 km). Ponadto, Svanhagen znajduje się w odległości 12 min spacerem. W okolicy znajdują się liczne obiekty handlowe, takie jak Rynek w Sztokholmie, położony 4 km od uroczego obiektu. Ten hotel jest zlokalizowany 4 km od stacji kolejowej Główny w Sztokholmie, natomiast Plac Sergela jest w prawie 4,1 km.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Punkty orientacyjne
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Waldemar
2023-01-25
Śniadanie urozmaicone, smaczne. Pokoje ciche, bez hałasu drogowego. Lokalizacja blisko metra. Darmowy parking
Nie ma o czym wspominać.
Dariusz
2023-01-23
Metro Stockholm to idealne miejsce na pobyt w centrum miasta. Znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od najbliższej stacji metra, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do całego miasta. obsługa hotelu jest niezwykle sympatyczna i pomocna, zapewniając nam przyjemny pobyt. Pokoje są czyste i przytulne, a łazienki dobrze wyposażone.
Jedynym negatywnym aspektem naszego pobytu był fakt, że w naszym pokoju było bardzo gorąco, ponieważ trafił nam się pokój od wschodu, a był to bardzo gorący dzień. Jednak, dzięki uprzejmości personelu, problem został rozwiązany i reszta naszego pobytu przebiegła spokojnie.
Stefan
2022-08-05
ŚNIADANIE UROZMAICONE i bardzo smaczne! Okna pokoju miały Widok na inny kierunek niż ruchliwa droga szybkiego ruchu, więc nie był BARDZO UCIAŻLIWY SZUM SAMOCHODÓW. 5 MINUT SPACERKIEM do najbliższej stacji metra, SUPER MIEJSCE DLA MŁODYCH PODRÓŻNIKÓW BUDŻETOWYCH. BARDZO MIŁA OBSŁUGA. POKÓJ CZYSTY. BARDZO ZADOWOLONA ZA TĄ CENĘ. Śniadanie wliczone w cenę. ABSOLUTNIE POLECAM.